



Характеристики и описание
Фрезер Rebiner RER-1850
Фрезер Rebiner RER-1850 застосовується для фрезерування деревних матеріалів і виробів з дерева в різних столярних та теслярських роботах для обробки країв і профілів, фасок в дерев'яних конструкціях, для виготовлення пазів. Потужний двигун дозволяє підтримувати обороти постійно високими, не залишаючи після проходу фрезою відколів і нерівностей. Рукоятки з прогумованими накладками сприяють надійному та комфортному хвату інструменту. Лінійка, розташована в бічній частині корпусу, забезпечує точне регулювання глибини фрезерування. Фрезер Rebiner RER-1850 комплектується набором з 12 фрез.
Ключові особливості:
• Покращений захист двигуна від пилу
• Точне встановлення глибини фрезерування і регульовані встановлені гвинти для виконання прецизійних робіт
• Система видалення тирси та можливість підключення пилососа
• Блокування кнопки включення для тривалих робіт
• Постійна швидкість обертання фрези забезпечує рівному обробку навіть на неоднорідних ділянках
• Регулювання числа обертів фрез для підбору оптимального режиму обробки матеріалів
Технічні характеристики:
• Потужність: 1850 Вт
• Розмір цанги: 6 мм, 8 мм
• Регулювання обертів: так
• Кількість обертів: 16000 - 30000 об / хв
• Максимальна глибина фрезерування: 50 мм
• Підключення пилососа: так
• Наявність підсвітки: ні
• Блокування кнопки включення: так
Комплектація:
• Фрезер Rebiner RER-1850
• Лінійка з паралельним упором
• Перехідник для підключення пилососа
• Дві цанги: 6 мм, 8 мм
• Набір з 12 фрез
• Інструкція
• Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Размер цанги | 8 мм |
| Максимальное количество оборотов | 30000 об/мин |
| Производитель | REBINER |
| Максимальная глубина фрезерования | 50 мм |
| Потребляемая мощность | 1850 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 2 630 ₴


