
Акумуляторний лобзик ST18 - простий і зручний в експлуатації, надійний і продуктивний інструмент. Призначений для обробки заготовок з різних матеріалів. деревини до 55 мм, з сталі - до 3 мм. Число ходів регулюється в діапазоні 500 - 3000 ходів за хвилину.
4-х ступінчастий маятниковий хід забезпечує легкий вибір оптимального режиму пиляння шляхом перемикання важеля. Регулятор швидкості дає можливість вибрати число ходів пилки в залежності від матеріалу, що обробляється. Прозорий захисний кожух лобзика дозволяє візуально контролювати процес різання, захищаючи очі від попадання пилу та стружки. Система пиловідведення з можливістю підключення пилососа допомагає підтримувати чистоту на робочому місці, запобігає потраплянню пилу та відходів різу до органів дихання користувача.
Максимальна товщина різу:
Дерево - 55 мм, м'які метали - 8 мм, несплав - 6 мм
Число оборотів холостого ходу 0 - 3000 об/хв
Номінальна напруга 20 В
Кут різання 0 - 45°
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень звукового тиску | LpA = 85,9 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 96,9 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,847; K = ±1,5 |
| Хід пили | 22 мм |
| Маятниковий хід | 3 + 1 |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 55 мм |
| Дополнительные функции | |
| Маятниковый ход | Да |
- Цена: 1 950 ₴


