




Бензопила Procraft K450 укомплектована шиною і ланцюгом в двох варіантах - 40 і 45 см, що дає можливість використовувати її при виконанні різних видів робіт. Завдяки міцним і якісним матеріалам, термін експлуатації її не обмежений, а заточка ланцюгів потрібна вкрай рідко.
Представлена бензопила має низку якісних характеристик, серед яких можна виділити найголовніші:
- вага - 5 кг;
- паливний бак - 0,55 л;
- ємність для мастила- 0,26 л.
Така комплектація дозволяє легко і впевнено працювати з бензопилою відомого бренду, при цьому руки не втомлюються і не перенапружуються.
Робочі параметри Procraft K450
Серед численних якісних параметрів Procraft K450 можна вказати ще і комплектацію економічним, але потужним двигуном 52СС з повітряним охолодженням. Це дозволяє працювати з твердими породами дерев, спилюючи гілки або кронуючи зелені насадження. Термін експлуатації двигуна, як і бензопили, досить тривалий, що гарантує виробник.
Якщо вам треба очистити свій сад від зайвої рослинності, то бензопила представленої моделі, буде найоптимальнішим варіантом!
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 45 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Скорость вращения цепи | 21 м/сек |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.7 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
- Цена: 3 750 ₴





