




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутошліфувальна машина Procraft PW1100ES 125 мм — це інструмент, що належить до класу напівпрофесійних, але вирізняється водночас високою продуктивністю. Може пропрацювати впродовж тривалого терміну, якщо уважно дотримуватися встановлених виробником правил експлуатації.
КШМ Procraft PW1100ES застосовується для здійснення таких робіт:
- Шліфування.
- Різка.
- Полірування поверхонь, виготовлених із різного матеріалу.
Інструмент можна застосовувати для роботи з металами, природним каменем, керамікою та деревом. Висока ефективність під час роботи може бути досягнута завдяки збільшеній потужності двигуна. У комплектації передбачений набір додаткових щіток. Обладнання системою охолодження допомагає забезпечити інструменту захист від надмірного перегрівання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 860 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Не удлиненная |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
- Цена: 1 470 ₴
- В наличии
Кутова шліфмашина болгарка Procraft PW1100ES 125 мм Кутошліфувальна
1 470 ₴
- +380 (68) 130-95-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

