

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електросамокат Procraft DS500L оснащений двигуном потужністю 500 Вт, що дозволяє розвивати швидкість до 25 км/год. Міцна алюмінієва рама забезпечує надійність конструкції. Акумулятор дає змогу проїхати до 55-59 км на одному заряд. Оснащений LED-фарою, LCD-дисплеєм для контролю заряду та швидкості, самокат має сучасний дизайн і високу мобільність.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Подножка |
| Вес | 20.3 кг |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 500 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 6 час |
| Дистанция пробега | 59 км |
| Максимальная скорость | 25 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Емкость батареи | 13 мА/ч |
| Вид шины | Пневматическая |
| Тип батареи | Литиевая |
| Передний/Задний свет | Светодиодный фонарь |
| Размер в сложенном виде | 1180х480х585 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
- Цена: 21 900 ₴


