




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис
| Характеристики | |
| Виробник: | GRÖSSER |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Тип ручки: | D-подібна |
| Діаметр покосу ліскою: | 300 мм |
|
Діаметр покосу ножем: |
150 мм |
|
Діаметр победітового диска: Діаметр ліски: |
225 мм 1,2 - 2 мм |
| Кількість обертів холостого ходу: | 0 – 6000 об/хв |
| Довжина телескопічної штанги: | 90-120 см |
| Вага нетто: | 3,3 кг |
Акумуляторний тример GRÖSSER GGT 232 – відмінний вибір для тих, хто шукає потужний, надійний та зручний у використанні інструмент для обрізки трави та рослин навколо будинку. Завдяки широкому діапазону функцій та можливостей, цей триммер може бути використаний для вирішення різних завдань по догляду за садом та присадибною ділянкою.
Особливості акумуляторного тримера GRÖSSER GGT 232 :
- Зручна, компактна, збалансована конструкція;
- Металева телескопічна штанга;
- D-подібна рукоятка на штанзі можерегулюватися під кутом;
- Захисний кожух захищає користувача від трави,що розлітається в процесі роботи;
- Нижнє розташування двигуна робить інструментбільш збалансованим;
Комплект поставки:
- Акумуляторний тример GRÖSSER GGT 232 ;
- Акумуляторна батарея 3.0 Аг х2;
- Зарядний пристрій;
- Додаткове обладнання;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Триммер |
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Снизу |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
- Цена: 3 188 ₴






