




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 2200 об/хв |
| Вага | вся комплектація - 1,8 кг |
| Плавний пуск | Є |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | III |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 5 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX1 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Мінімальний радіус кривої (мм) | 45 |
| Ширина розрізу (мм) | 5 |
| Товщина листа для різання Нержавіюча сталь (мм) | 1,2 мм |
| Товщина листа для різання Алюміній (мм) | 2,5 |
| Товщина листа для різання Високовуглецева сталь (мм) |
1,6 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Шестигранні ключі | 2 шт - 2,2 і 4 мм |
| Пуансон | 2 шт (5 мм) |
| Матриця | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
- Цена: 3 120 ₴
- Готово к отправке
Акумуляторні вирубні ножиці по металу Procraft SM20 (без акб та зп)
3 120 ₴
- +380 (68) 130-95-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


