




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Діаметр диска | 165 х 1.6 х 20 мм |
| Кут різання | 0 - 67° |
| Наявність підсвічування | Є |
| Наявність лазера | Немає |
| Глибина пропила | при 45° - 47 мм, при 90° - 67 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | IPXO |
| Рівень звукового тиску | LpA = 91,47 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 99,47 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Швидка зупинка диска | Є |
| Розмір подошви | 130 х 265 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Паралельний упор | Є |
| Шестигранний ключ | 1 шт - 5 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
- Цена: 3 045 ₴
- Готово к отправке
Акумуляторна дискова пила Procraft PCA24 (Без акб та зп)
3 045 ₴
- +380 (68) 130-95-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






