




Зварювальний інверторний напівавтомат Edon SMARTMIG 325 — модель побутового класу, обладнана знімним єврорукавом. Вона застосовується для зварювальних робіт у приватному гаражі, на дачі, у домашніх умовах. Для роботи цей агрегат під'єднують до малопотужної однофазової мережі з напругою 220 В і частотою струму — 50 Гц. Споживана потужність напівавтомату невисока — не більш ніж 5,3 кВт. Це виключає просадку з ним мережі (скачки або зниження напруги в робочій мережі, мерехтіння в освітлювальних приладах). Діапазон струму в неї широкий і його можна змінювати від 20 до 325 А, а робоча напруга від 15 до 30,2 В. Це дає можливість варити з цим пристроєм найрізноманітніші типи металів і їх сплави, завтовшки від одного до десяти міліметрів.
З ним можна обробляти метал у напівавтоматичному режимі, у середовищі захисного газу (вуглекислого, аргонового або сумішей), плавний зварювальний дріт або без газу, порошковий дріт, а також ручний електродуговий, покритий штучками електродами. Безпека агрегату гарантує вбудовані в обладнання — захист від перегрівання робочих вузлів і від короткого замикання. На лицьовій панелі апарата містяться: регулятори налаштувань напруги та вихідного струму, перемикач режимів, регулятори швидкості подавання дроту та роз'єми, для під'єднання кабелів мас і кабелю з тримачем для електрода, роз'єм для під'єднання зварювального рукава.
Комплектація
- Кабельні дроти із затискачем маси (1,8 м);
- Зварювальний рукав із євророз'ємом (2,8 м);
- Кабель із тримачем електродів (2,8 м);
- Труба подавання газу (3 м);
- Захисний щиток;
- Щітка-молоток;
- Гарантійний талон (36 міс);
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 300 А |
| Максимальний зварювальний струм | 325 А |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Механізм подачі дроту | Пластик |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
- Ціна: Ціну уточнюйте




